Tarasy

Taras to miejsce do wypoczynku i rekreacji, które doskonale sprawdza się podczas słonecznych dni. Decyzja o przeprowadzeniu takiej inwestycji z pewnością się nam opłaci. W chwili obecnej najczęściej tarasy tworzy się w oparciu o deski kompozytowe bądź deski drewniane. Oba rodzaje materiałów dostępne są w naszym sklepie Vip Parkiet. Tarasy stworzone z wykorzystaniem desek tarasowych oraz drewnianych z Vip Parkiet będą odporne na warunki atmosferyczne oraz trwałe.

Tarasy drewniane – Poznań cennik

Tarasy drewniane cieszą się niesłabnącą popularnością. Deski tarasowe drewniane produkuje się z drewna iglastego np. modrzew syberyjski lub z gatunków egzotycznych. W Vip Parkiet mogą Państwo zaopatrzyć się w deski do tarasów drewnianych w wielu wersjach kolorystycznych oraz w różnorodnych wymiarach. Za pomocą drewnianych desek tarasowych możliwe jest stworzenie przepięknych podestów o dowolnie wybranej długości i szerokości. Warto wiedzieć, że można je układać zgodnie ze swoimi upodobaniami – wzdłuż bądź wszerz. Jeśli chodzi o ceny tarasów drewnianych, nasza firma wyróżnia się wyjątkowo atrakcyjnymi kwotami oraz najwyższą jakością.

Tarasy kompozytowe – Poznań

Tarasy wykonane z deski kompozytowej odznaczają się wysokim poziomem funkcjonalności oraz estetyką. Eksperci z branży wskazują, że jest to również bardzo korzystne rozwiązanie. Deski kompozytowe produkuje się materiałów wysokiej jakości – to sprawia, że są one odporne na działanie czynników zewnętrznych oraz trwałe. Deski kompozytowe powstają z połączenia mączki drzewnej oraz polichlorku winylu (PCW). Zazwyczaj zawartość drewna w tego typu tworzywach wynosi od 30 do 50%. Taka budowa desek kompozytowych sprawia, że w dotyku łudząco przypominają one drewno. Tarasy tego typu niezwykle łatwo się montuje oraz utrzymuje w czystości. Aby wyczyścić taras kompozytowy, wystarczy trochę wody z delikatnym środkiem myjącym. Taras kompozytowy to inwestycja na długie lata. Z tego względu deski kompozytowe należy pozyskiwać wyłącznie od sprawdzonych źródeł. W Vip Parkiet sprzedajemy deski najlepszych producentów. Tarasy kompozytowe doskonale sprawdzają się przy tworzeniu strefy relaksu. Deski kompozytowe w takim przypadku będą doskonałym wyborem. Wszystkie deski kompozytowe z Vip Parkiet wykazują się wysoką odpornością oraz trwałością. Jest to gwarancja, że taki taras będzie mógł służyć nam przez długi okres czasu. Kupując materiały do tarasu kompozytowego w Vip Parkiet, otrzymują Państwo produkty najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie.

Czym różni się taras drewniany od kompozytowego?

Taras z drewna różni się od tarasu kompozytowego tym, że deski kompozytowe posiadają jednolitą fakturę – nie posiadają sęków. Ponadto są idealnie proste oraz jednolite pod względem barwy. Dzięki innowacyjnym systemom montażu niewidoczne są również żadne gwoździe ani wkręty.

Zaprojektuj swój taras kupując deski w VIPPARKIET!

Zapraszamy do zapoznania się z dokładną ofertą desek drewnianych oraz kompozytowych. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami – pomogą oni Państwu wybrać materiały, które spełnią wszystkie Wasze potrzeby i oczekiwania.