Deski kompozytowe

Każdy marzy o posiadaniu tarasu, na którym w słoneczny i pogodny dzień będzie mógł podziwiać uroki przyrody. Do stworzenia eleganckiego tarasu niezbędne są deski tarasowe. Jest to podstawa w tworzeniu podłogi. Dzięki materiałowi wierzchniemu można stworzyć trwałą konstrukcję, która w przyszłości będzie wykorzystywana w celach rekreacyjnych. Taras można wykorzystywać z różnorodnych materiałów – wśród nich przodują deski tarasowe z litego drewna oraz deski tarasowe kompozytowe. W Vip Parkiet dostępne są oba rodzaje tych materiałów w wielu wariantach kolorystycznych. Jeśli chodzi o deski tarasowe Poznań, Vip Parkiet jest w tym mieście jedną z największych oraz najpopularniejszych firm. Nasza renoma wynika z tego, że oferujemy produkty najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach.

Deska tarasowa kompozytowa – podłoga odporna na warunki atmosferyczne

Deska tarasowa jest produktem, który wykorzystuje się do tworzenia wytrzymałych oraz eleganckich podłóg. W chwili obecnej deski tarasowe wypierają płyty kamienne oraz surowy beton ze względu na fakt, że prezentują się naprawdę dobrze. W Vip Parkiet mogą Państwo zaopatrzyć się zarówno w deski kompozytowe jak i deski tarasowe z drewna. Deski kompozytowe tworzy się za pomocą innowacyjnej metody – łączy się pył drewniany poprzez technologię polimerową. Zazwyczaj do ich wyprodukowania wykorzystywany jest polichlorek winylu. Połączenie tych składników sprawia, że powstałe w ten sposób deski odznaczają się wysokim poziomem trwałości, a jednocześnie prezentują się na tarasie bardzo efektownie.

Drewniana deska tarasowa

Kolejnym rodzajem desek, które wykorzystuje się przy tworzeniu tarasów, są deski tarasowe z drewna. Zazwyczaj do ich wyprodukowania wykorzystywane jest drewno z sosny bądź modrzewia. W Vip Parkiet proponujemy drewniane deski tarasowe w wielu wymiarach oraz wersjach kolorystycznych. Wykorzystując drewniane deski tarasowe można stworzyć pięknie prezentujące się podesty o dowolnie przez siebie wybranej długości i szerokości. Można je układać wzdłuż lub wszerz.

Jak wybrać deski tarasowe?

Wybór desek tarasowych to kwestia, nad którą należy się dobrze zastanowić. Jeśli planujemy stworzyć taras na przedłużeniu salonu z widokiem na ogród, pojawia się wiele pytań odnośnie wyboru desek tarasowych. Jakie będą najlepsze? Które lepiej się sprawdzą? Warto wiedzieć, że w przypadku, gdy nasz dom oraz ogród posiadają wiele elementów drewnianych, warto zainwestować w drewniane deski tarasowe. Jeśli się na nie zdecydujemy, musimy mieć na uwadze, że trzeba je systematycznie impregnować. Deski tarasowe kompozytowe najczęściej stosuje się przy budowaniu tarasu w pozostałych częściach ogrodu, na przykład przy oczku wodnym. Tam sprawdzą się one znakomicie.

Kup deski tarasowe w VIPPARKIET

Zachęcamy gorąco do zapoznania się z naszą ofertą desek tarasowych. Kupując je zyskują Państwo pewność, że tworzycie taras z materiałów najwyższej jakości. To, co odróżnia nas od konkurencji, to atrakcyjne ceny oraz dbałość o spełnianie oczekiwań klientów.