Listwy podłogowe

Listwy podłogowe do paneli i podłóg drewnianych to element, dzięki któremu każda podłoga uzyskuje niepowtarzalny charakter. Ich podstawowym zadaniem jest ochrona ścian przed zabrudzeniami oraz uszkodzeniami powstającymi w trakcie mycia podłóg przy pomocy mopa. Listwy podłogowe w odróżnieniu od tynku oraz farby są znacznie trwalsze. Zamontowanie listew przypodłogowych sprawia, że można schować w nich wszystkie kable oraz wystające elementy. W ten sposób znika problem nieestetycznie wyglądających przedłużaczy i kabli. Wszystkie listwy zapobiegają również groźnemu zjawisku wybrzuszania się posadzki. Produkty te odpowiadają za maskowanie szczeliny dylatacyjnej amortyzującej ruchy wywoływane kurczeniem i rozszerzaniem się desek oraz paneli. Wyjątkowa funkcjonalność oraz stabilność to cechy, które wyróżniają listwy podłogowe dostępne w Vip Parkiet. W ofercie naszego sklepu znajduje się szereg listew wykończeniowych w różnorodnych kolorach oraz wzorach – mamy zarówno listwy podłogowe białe oraz dopasowane do każdego rodzaju drewna.

Listwy podłogowe drewniane – Poznań

Listwy podłogowe drewniane to listwy wysokiej jakości, które są odporne oraz niezwykle trwałe. Wszystkie listwy tego typu są zakończone specjalną warstwą ochronną, która wykonana jest ze starannie wyselekcjonowanego drewna. Listwy podłogowe drewniane w trakcie produkcji są zabezpieczane lakierem, który ma za zadanie chronić ją przed zarysowaniami oraz zabrudzeniami. W Vip Parkiet posiadamy szeroki wybór profili oraz wysokości listew – to sprawia, że wykonanie dowolnie wybranej aranżacji nie stanowi żadnego problemu. Dostępne u nas listwy przypodłogowe drewniane i MDF odznaczają się również łatwym montażem. Jeśli chodzi o listwy podłogowePoznań to miasto, w którym funkcjonuje znaczna liczba firm oferujących produkty tego typu. Vip Parkiet na tle konkurencji wyróżnia się jednak najwyższą jakością sprzedawanych materiałów oraz dbałością o spełnianie potrzeb klientów. To sprawia, że jesteśmy liderem w tej branży.

Jak wybrać listwy podłogowe?

To pytanie zadaje sobie wiele osób planujących przeprowadzenie remontu w swoim mieszkaniu. Jeszcze do niedawna panowało przekonanie, że listwy powinny mieć podobny kolor do podłogi. Okazuje się, że w chwili obecnej coraz popularniejsze staje się stosowanie kontrastów między listwami a podłogą. To sprawia, że wnętrza zyskują niepowtarzalny, charakterystyczny styl, który doceniają zarówno domownicy jak i przybyli goście. Najnowsze standardy wskazują również, że listwy nie powinny nawiązywać profilem do futryny drzwi.

Kup listwy podłogowe w VIPPARKIET

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą listew podłogowych dostępnych w  sklepie Vip Parkiet. Posiadamy tutaj zarówno białe listwy podłogowe, drewniane listwy podłogowe i wiele innych. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. To, co odróżnia nas od konkurencyjnych sklepów, to szeroki asortyment, wysoka jakość oraz konkurencyjne ceny. Zachęcamy również do skontaktowania się z naszymi konsultantami – z pewnością doradzą oni Państwu, jakie listwy podłogowe wybrać.