Kahrs

Kährs to wiodący producent podłóg drewnianych oraz akcesoriów do podłóg. To firma, która może pochwalić się ponad 150-letnią praktyką przekładającą się na kompleksową wiedzę dotyczącą drewna oraz jego obróbki. Doświadczenie oraz zdecydowana orientacja na najlepsze rozwiązania proponowane przez współczesna inżynierię owocuje wytwarzaniem podłóg drewnianych o absolutnie bezkonkurencyjnej jakości.

 

Naczelnym priorytetem przyświecającym każdemu etapowi produkcji (poczynając od selekcji zasobów drzewnych, poprzez tworzenie podłóg po jej wykończenie) jest troska o środowisko naturalne. Kährs posiada w swojej wszechstronnej ofercie nie tylko ciekawe wzornictwo, innowacyjne rozwiązania z zakresu łączenia poszczególnych paneli, ale również niespotykane na rynku podłóg wielowarstwowych formaty desek. Podłogi drewniane Kährs są projektowane zarówno z myślą o przestrzeni prywatnej, jak i pod kątem zastosowań w bardziej wymagającej przestrzeni publicznej.

 

 

Podłogi drewniane Kahrs - najwyższa jakość - piękne wnętrzePodłogi Kahrs z prawdziwego drewna - ciepło domowego zaciszaPodłogi Kahrs z drewna - naturalne piękno w zgodzie z naturą

 Kahrs  - rewolucyjna technologia produkcji podłóg drewnianych