Deski podłogowe Lite

Deska podłogowa wykonana z litego drewna dębowego, wykończona fabrycznie najwyższej jakości woskiem olejnym Osmo. Deska posiada frezowane krawędzie z czterech stron deski, co jeszcze bardziej podkreśla jej naturalny charakter. Deska dębowa może zostać fabrycznie ,,wyszczotkowana,, co podkreśli jej niepowtarzalny styl. Do wyboru są cztery klasy drewna: Natur, Rustikal, Country i Antyk. Deski podłogowe są dostępne w dwóch grubościach i pięciu szerokościach. Produkt jest wykonany wg standardów europejskich, przed wysyłką jest sporządzany protokół z wykonanego badania wilgotności drewna. Deski podłogowe są pakowane w paczki i opisane etykietą zawierającą niezbędne informacje o produkcie, zabezpieczone w folią termokurczliwą. Deska wykończona fabrycznie woskiem olejnym Osmo, szczotkowana (za dopłatą), fazowane krawędzie, Klasa Antyk 16×120 mm, cena 172,00 zł/m2 Brutto

 

Lita Deska Dębowa 

Deska podłogowa wykonana z litego drewna dębowego, wykończona fabrycznie najwyższej jakości woskiem olejnym Osmo Matowym. Deska posiada frezowane krawędzie z czterech stron, co jeszcze bardziej podkreśla jej naturalny charakter.

 

 


 

Szczotkowanie

Deska dębowa może zostać fabrycznie ,,wyszczotkowana,,; co podkreśli jej niepowtarzalny styl.

 

 


„Postarzana” szczotkowaniem podłoga wgląda tak, jakby była użytkowana od pokoleń i zachowała najlepsze cechy drewna. Efekt szczotkowania podkreśla naturalne piękno usłojenia i uwydatnia jego strukturę, dzięki czemu falisty układ włókien jest bardziej widoczny, a ewentualne ślady użytkowania będą znacznie mniej widoczne. Podłoga nabiera miękkości, jest ciepła i bardziej przytulna.
Dlatego podłogi szczotkowane mają zastosowanie we wnętrzach rustykalnych, ale równie dobrze i naturalnie będą wyglądać we wnętrzach nowoczesnych gdzie prostota i nowoczesne meble (również z tworzyw sztucznych) doskonale kontrastują z podłogą o takiej strukturze. Szczotkowana podłoga w loftach adaptacyjnych będzie idealnie harmonizować z fragmentami odsłoniętej ściany konstrukcyjnej budynku np. z cegły (we wnętrzach nowo budowanych może to być ściana z surowego betonu).
Podłoga szczotkowana polecana jest osobom, które cenią sobie naturalność materiałów użytych do produkcji elementów wyposażenia wnętrz.

 
Klasa drewna

Antyk: deski o bardzo zróżnicowanej barwie i strukturze drewna, dowolnym układzie słojów, dopuszczalne sęki spękane z ubytkami do 80 mm, również sęki czarne, dopuszczalny biel oraz rdzeń zamknięty lub śladowo zanikający.

 

Zdj. Kl. Antyk

 

 


 

 

Jakość Wykonania

Produkt jest wykonany wg standardów europejskich, przed wysyłką jest sporządzany protokół z wykonanego badania wilgotności drewna. Deski podłogowe są pakowane w paczki i opisane etykietą zawierającą niezbędne informacje o produkcie, zabezpieczone w folią termokurczliwą.