Deska Barlinecka

Seria Pure

Barlinek Pure Line - Deska Barlinecka dla koneserów drewna

Barlinek Pure to seria dla prawdziwych koneserów drewna. Dla znawców, którzy potrafią docenić ponadczasowe piękno tego materiału. Dla tych, którzy wiedzą, że podłogę z prawdziwego drewna można porównać do dobrego wina, którego rzeczywistą wartość można ocenić po latach. Seria Pure to podłogi najwyższej jakości, których styl dodatkowo uwydatnia, podkreśla to, co najpiękniejsze, a więc naturalne cechy drewna. Podłogi z serii Pure zaprojektowano z myślą o wnętrzach z duszą.

Strona produktu: link

 

 

 

 

 

 

Seria Decor

Barlinek Decor Line - Deska Barlinecka dla ludzi trendy

Seria Decor to produkty do klientów, którzy znają bieżące trendy w branży architektury wnętrz. To podłogi dla każdego, kto ceni sobie atrakcyjne, modne wzornictwo. Deski podłogowe Barlinek Decor projektujemy z myślą o ludziach, którzy potrafią dostrzec niuanse decydujące o luksusie.

Podłogi z serii Decor to niesztampowe, dla niektórych wręcz awangardowe wzory. Odpowiedni efekt uzyskano dzięki zaawansowanym, nowoczesnym technikom barwienia i obróbki drewna. Produkty z tej serii to przykłady rozwiązań dostosowywanych do bieżących trendów w świecie designu i aranżacji wnętrz. Tak wykończone wnętrze to powód do dumy.

Strona produktu: link

Seria Life

Barlinek Life Line - Deska Barlinecka dla miłośników praktycznych rozwiązań

Deska Barlinecka – Seria Life to produkt tworzony z myślą o miłośnikach praktycznych, sprawdzonych rozwiązań. Podłogi z tej serii są projektowane dla tych wszystkich, którzy tworzą przestrzeń życiowa dla swoich najbliższych, a więc klientów oczekujących najwyższej jakości. Life to podłogi dla ludzi, którzy wiedzą, co to odpowiedzialność za rodzinę, za środowisko naturalne. Produkty z serii Life to deski, w których udało się połączyć funkcjonalność i powszechnie docenianą jakość Desek Barlineckich z wyjątkowo atrakcyjna ceną. Taka podłoga to najlepszy prezent dla najbliższych.

Strona produktu: link

 

Smaki Życia

Barlinek Smaki Życia - Deska Barlinecka - nowości

Polecamy niezwykłą kolekcję desek podłogowych Barlinka. Prawdziwe drewno to materiał nieporównanie piękniejszy od tańszych zamienników. Poznaj nowe, zmysłowe aranżacje przygotowane przez na szych projektantów. Bogate, zaskakujące kolory, przemyślane formy wykończeniowe i dbałość o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół to cechy wyróżniające produkty z serii Smaki Życia od konkurencyjnych rozwiązań. Smaki Życia to wprost doskonałe połączenie najnowszych trendów i tradycyjnych, uniwersalnych wzorców.

Kolekcja jest nie tylko nagradzana przez znamienitych architektów, ale też ceniona przez zwykłych klientów i gwiazdy znane z małego i dużego ekranu. Zachęcamy do zapoznania się z najnowsza odsłona serii, która uczyni Twoje wnętrze wyjątkowym.

Strona produktu: link

 

Deska Barlinecka - znak Dobry Design 2012

Deska Lita

Deska lita - Barlinek - ulotka producenta