Alloc

Norweskie panele podłogowe

Trwałe, solidne wykonanie i piękny wygląd!

Alloc - więcej niż sie spodziewasz...Wybór podłogi to nie tylko wskazanie właściwej struktury czy barwy paneli, ale przede wszystkim kwestia atmosfery i stylu przygotowywanego wnętrza. To decyzja, która będzie decydować o charakterze pomieszczenia przez długie lata.

 

Firma Alloc ma w ofercie podłogi panele podłogowe najwyższej jakości. Produkty firmy cechują się wprost niespotykana trwałością i niepowtarzalnymi wzorami. W obecnych czasach jakość wykonania czy trwałość to nie jedyne atrybuty dobrej podłogi – powierzchnia musi jeszcze „cieszyć oczy” właściciela. Firma Alloc robi, co w jej mocy, aby użytkownicy jej produktów dysponowali podłogami na miarę swoich aspiracji i marzeń. Alloc - Floor for livingNajlepszym źródłem inspiracji dla projektowanych przez nas podłóg jest struktura i barwa naturalnych materiałów. Nasi projektanci robią wszystko, aby oferowane wzory przypominały (zarówno w dotyku, jak i w wyglądzie) deski podłogowe z prawdziwego drewna.

 

Klasyczny, atrakcyjny wygląd w połączeniu z najwyższą jakością podłóg firmy Alloc to cechy, dzięki którym każdy może stworzyć piękne wnętrze – miejsce, w którym praca czy odpoczynek będą prawdziwą przyjemnością.

 

 

Panele podłogowe Alloc - zdjęcie podłogi
Panele podłogowe Alloc - tabela zastosowań i okresów gwarancyjnych